ZAHRADNÍ NÁBYTEK

V této kategorii koupíte kvalitní zahradní nábytek, bambusové rohože a bambusové ploty. Najdete zde pivní sety, dřevěný nábytek z masivu v kombinaci s kovem nebo také velmi oblíbené dřevěné dětské domečky.

Dětské domečky - Udělejte radost svému dítěti a pořiďte mu dětský domeček na zahradu. Nabízíme ho v různých provedeních ve formě jednoduché stavbnice v rozloženém stavu.

Dětská hřiště a pískoviště - Nabízíme kvalitní dřevěná dětská hřiště na zahradu ze série Junge Gym, ke kterým lze dokoupit i jednotlivé moduly jakou jsou věže, skluzavky a jiné.

Pivní set - Levně u nás zakoupíte zahradní pivní set z masivního smrkového dřeva. Hodí se jak na zahradu, tak i na zahrádky restaurací a pivnic.

Zahradní nábytek z exotického dřeva - Praktický dřevěný zahradní nábytek z akáciového dřeva, který je velmi lehký a přenosný. Nabízíme tento nábytek v různých variacích.

Zahradní nábytek z masivu - Vysoce kvalitní a ručně vyráběný dřevěný zahradní nábytek, který nabízíme i v kombinaci s kovem. Skvěle se hodí i do restaurace!

Parkové lavičky a koše - Parkové lavičky a parkové koše ze smrkové dřeva a litinové konstrukce. Jedná se o dřevěný nábytek určený k ukotvení.

Bambusové rohože a ploty - Plotové rohože z bambusu Vám zajistí stín a soukromí na balkonu i zahradě. Bambusové rohože nabízíme buď ve variantě z štípaného nebo celého bambusu.

Vyhledávač dle kódu
Přihlášení
Položek: 0
Hodnota: 0 Kč