UMĚLÝ RATAN

Kvalitní umělý ratan nábytek - v tomto oddělení našeho obchodu najdete jak levné jídelní sety z umělého ratanu vhodné jako kavárenský nábytek, tak kvalitní větší jídelní sestavy z umělého ratanu. Dále zde máme zahradní nábytek z umělého ratanu - sedací soupravy, pohovky a lehátka z umělého ratanu za skvělé ceny.

V tomto oddělení najdete také květináče z umělého ratanu, barevně sladělé s ostatními výrobky. Kvalitní nábytek z umělého ratanu, ještě větší výběr, najdete v našem novém internetovém obchodě Zahradni-ratan.cz, který se specializuje na umělý ratan. Chcete-li si náš nábytek z umělého ratanu prohlédnout a vyzkoušet, domluvte si u nás schůzku. showroomy máme v Praze a v Jihlavě.

Levný nábytek kov + umělý ratan Levný nábytek z umělého ratanu v kombinaci s kovem a sklem. Tento venkovní nábytek se hodí na terasu, balkon i zahradu. Je ideální také jako kavárenský nábytek.

Umělý ratan – jídelní sety Kvalitní jídelní sestavy z umělého ratanu za rozumné ceny - vhodné jak domů, tak jako kavárenský nábytek, hotelový nábytek či nábytek pro restaurace. Výběr z mnoha možností a velikostí. Výrazné množstevní slevy!

Umělý ratan – zahradní nábytek Zahradní nábytek z umělého ratanu v italském stylu - kvalita za velmi dobré ceny. Najdete zde umělý ratan - sedací soupravy, pohovky z umělého ratanu a zahradní lehátka z umělého ratanu. Vše vysoce odolné, pro venkovní použití na zahradě, terase, balkonu, u bazénu. Vhodné i jako hotelový nábytek.

Umělý ratan – květináče Stylové květináče z umělého ratanu vhodné jako originální doplněk k našemu nábytku z umělého ratanu.

Vyhledávač dle kódu
Přihlášení
Položek: 0
Hodnota: 0 Kč