RATANOVÝ NÁBYTEK

Kvalitní ratanový nábytek za dobré ceny tvoří hlavní oddělení našeho internetového obchodu. Náš ratanový nábytek je vyráběn většinou v Indonésii, spolehlivými, léty prověřenými dodavateli. Většina polstrů je vyrobena v České Republice. Ratan je rychlerostoucí pralesní liána, jde tedy o obnovitelný, ekologický přírodní materiál.

V oddělení ratanový nábytek najdete tyto kategorie nábytku:

Bytové doplňky, stojánky V této kategorii našeho obchodu najdete ratanové novinové stojany, stojany na víno, ale i stojany na CD. Nabízíme zde také klasické ratanové věšáky a stojany na deštníky. Váš interiér můžete též doplnit efektním stolkem na telefon, na kterém bude vždy dobrý signál :)

Dětský nábytek Dětský nábytek ratanový - stylové posezení v dětském pokoji. Najdete zde dětské čajové sestavy, malé sedací soupravy pro děti, dětská ratanová křesla, dětské papasany a klasická dětská houpací křesla.

Kolekce za výhodnou cenu Kolekce ratanového nábytku za výhodnou cenu - kolekce je vždy barevně sladěna, obsahuje prakticné prvky pro zařízení Vašeho domova a nabízí Vám zajímavou úsporu při koupi všeho naráz.

Komody, skříňky a prádelníky Malé i velké ratanové komody, komody z vodního hyacintu či mořské řasy, komody z exotického dřeva. Ratanové skříňky, police a předsíňové stěny. Široký výběr v této kategorii výrobků.

Křesla, pohovky a židle Samostatná ratanová křesla a ratanové jídelní židle. Ratanové lavice a sofa, lenošky a lehátka. Pohodlné divany i s taburetem. Křesla do obývacího pokoje z vodního hyacintu.

Květinové stojánky a květníky Široký výběr ratanových stojánků na květiny, stoličky pod květináč, květníky z různých exotických přírodních materiálů.

Lehátka Interiérová ratanová lehátka pro odpočinek doma nebo na kryté terase.

Luxusní sedací soupravy a pohovky Velké ratanové sedací soupravy a luxusní sedací soupravy z banánového listu. Také sedací soupravy rohové a velké pohovky. Za dopravu sedačky do obýváku nic neplatíte, dopravné je zdarma!

Papasany a houpací křesla Klasické ratanové papasany v mnoha barevných variantách, ale i luxusní ručně vyplétané papasany, houpací papasany, dvojité papasany. Ratanová houpací křesla a pohupovací křesla. Pohodlná ratanová polohovací křesla.

Paravany Kvalitní paravany a zástěny do interiéru v různých barvách a stylech za dobré ceny. Naše paravány jsou vhodné jak do domácího prostředí, tak pro kosmetické salony, kadeřnictví a masérské salony.

Samostatné polstry a látky Většina polstrů na náš ratanový nábytek pochází z kvalitní české výroby. Ovšem protože náš ratanový nábytek je také kvalitní a dlouho vydrží, můžete po letech používání potřebovat vyměnit polstr - žádný problém, dodáme Vám náhradní polstry na ratanová křesla, lavice, sedací soupravy, papasany, houpací křesla i taburety z naší nabídky. Nově prodáváme i látky, ze kterých jsou polstry vyrobené.

Sedací soupravy malé Malé ratanové sedací soupravy levně v našem e-shopu. Možnost vybrat si z mnoha barevných variant polstrování prostřednictvím zeleného tlačítka DETAIL+VARIANTY pod fotografií výrobku.

Stolky a stoly Ratanové stolky k sedacím soupravám použitelné i jako čajové stolky, odkládací stolky. Konferenční stolky k sedacím soupravám.

Stolky a stoly Kulaté ratanové taburety s polstrem se stejnými motivy jako náš další ratanový nábytek. Větší taburetky s velkou nosností. Máme i taburety s úložným prostorem, dokonce dvojité taburetky se dvěma zásuvkami. Dále zde najdete praktické vyplétané ratanové stoličky.

Závěsné houpačky Interiérové závěsné houpačky z ratanu s polštáři ve shodných vzorech jako náš ostatní ratanový nábytek.

Vyhledávač dle kódu
Přihlášení
Položek: 0
Hodnota: 0 Kč