O firmě

Vítejte na stránkách MKDEKOR.CZ, Vašem obchodě s nábytkem a doplňky pro dům i zahradu!

 

Posláním našeho internetového obchodu je umožnit našim zákazníkům jednoduše a přehledně nakoupit ratanový a další nábytek a doplňky bez potřeby někam jezdit, trávit čas v zácpě, chodit po různých obchodech, řešit dopravu vybraného nábytku domů a spousty dalších nepříjemností.

 

Náš e-shop MKdekor.cz je pro Vaše pohodlí přehledně rozčleněn na jednotlivá oddělení:

 

SLEVY A AKCE - všechny výrobky které jsou momentálně slevněné najdete zde na jednom místě. Jedná se o kvalitní zboží, kterému nic není.

BAMBUS - zde najdete především kvalitní bambusové tyče, bambusové nože a další výrobky z bambusu.

RATANOVÝ NÁBYTEK - ratanové sedací soupravy, ratanová křesla a konferenční stolky, papasany a houpací křesla, náhradní polstry, ratanové komody, věšáky a předsíňové stěny. Taburety, paravany, houpačky. To vše nejen z ratanu, ale i bambusu, mořské řasy, kapradiny či vodního hyacintu. Doporučujeme věnovat zvláštní pozornost luxusním sedacím soupravám z exotických materiálů.

NÁBYTEK Z UMĚLÉHO RATANU - populární moderní materiál vhodný do exteriérů - zahrada, terasa, balkon, zahrádky restaurací, do hotelů, k bazénu. Rádi bychom Vás upozornili na náš specializovaný eshop LTC-umely-ratan.cz, kde koupíte kvalitní umělý ratan - náš kompletní sortiment, přehledně seřazený do kategorií.

ZAHRADNÍ NÁBYTEK - široký výběr mnoha druhů zahradního nábytku v různých cenových hladinách. Dále bambusové ploty, plotové rohože a dětská hřiště a originální dětské domečky z masivu.

PROUTĚNÉ ZBOŽÍ - množství košíků pro různé účely, včetně proutěných pelíšků pro domácí mazlíčky.

DOPLŇKY PRO BYT I ZAHRADU - vázy, misky, dřevěné sošky, etnické masky, bambusové nože, květináče, obaly na květináče, tácy, podnosy, piknikové koše, truhly a prádelní koše.

ELEKTRO - vysoce úsporné LED žárovky s pokročilou technologií nabízené z pozice dovozce do ČR za velmi rozumné ceny.

 

Věnujeme se našemu e-shopu naplno - nejedná se jen o nějakou "bokovku", kterou majitel řeší po večerech, když se vrátí ze zaměstnání. Známe proto detailně nejen nabízené zboží, ale i vlastnosti materiálů, ze kterých je vyrobeno. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, namísto mlhavých polopravd a čistých výmyslů Vám vždy odpovíme popravdě, na co je naše zboží vhodné a kam se hodí. Pokud se nám někdy nedovoláte, nejspíš se právě věnujeme jinému zákazníkovi. Budeme Vás kontaktovat hned jak jednání skončí, řešíme všechny zmeškané telefony. Jen v noci vypínáme telefony, i my musíme občas spát :).

 

Kromě pár výrobků, které jsou vyráběny na zakázku, nepožadujeme platbu předem. Zboží posíláme na dobírku, zákazník tedy nic neriskuje - platí až při předání zboží.

 

Případné reklamace řešíme rychle a ke spokojenosti zákazníka - jednoduchou výměnou vadného kusu za nový. Nestává se to často, ale při objemu obchodů, který děláme, se může občas stát, že zákazník dostane poškozené zboží. V takovém případě nás stačí kontaktovat, zaslat nám fotografii vady, a my zajistíme rychlé vyzvednutí vadného výrobku a zaslání bezvadného kusu.

 

Vážíme si stávajících zákazníků. Každý, kdo u nás jednou nakoupí, je automaticky zařazen do věrnostního programu stálých zákazníků, kterým čas od času zašleme slevové kupony na další nákup. Nikoho však neobtěžujeme každý týden newsletterem, jako to dělají mnozí další.

 

Vzhledem k tomu, že zboží zasíláme zákazníkům domů nebo na adresu, kterou si zvolí, jsme bohužel při objemnosti našich výrobků nuceni účtovat dopravné. Základní sazba dopravného je 200,- Kč s tím, že při objednávkách nad 5.000,- Kč dopravné hradíme ze svého, zákazníkovi žádné neúčtujeme. V případě zaslání na dobírku je doplatek 50,- Kč. Toto je jediný poplatek k ceně zboží, který zákazník hradí - neúčtujeme si žádné další poplatky jako balné a podobně.

 

Záleží nám na životním prostředí a udržitelném životním stylu pro další generace. Proto je naprostá většina našeho nábytku vyrobena z rychle obnovitelných, ekologických surovin jako je ratan (druh liány), bambus (druh trávy), mořské řasy nebo vodní hyacint (druh rákosí), které rychle dorůstají, a není kvůli nim třeba vykácet původní lesy. Z tohoto důvodu prodáváme i LED žárovky, které šetří okolo 80% energie oproti běžným žárovkám, za co nejnižší ceny, aby byl tento ekologický světelný zdroj přístupný širokým masám, a investice se Vám díky úsporám na energii vrátila během pár měsíců.

Vyhledávač dle kódu
Přihlášení
Položek: 0
Hodnota: 0 Kč