LED žárovky

Na základě výhradního zastoupení pro ČR Vám nabízíme kvalitní úsporné SMD LED žárovky značky Led Technics za výborné ceny. Tyto LED diodové žárovky jsou vybaveny nejmodernější technologií SMD, umožňující dosažení vysoké svítivosti při minimální spotřebě. Při porovnání poměru cena/výkon se jedná o nejlevnější LED žárovky s plnou 2 letou zárukou.

Jak vybrat LED žárovku

Nově jsme pro Vás otevřeli specializovaný e-shop LED žárovky CZ.cz, kde koupíte led žárovky, led bodovky, led zářivky a led reflektory. Najdete tam širší výběr a zajímavé akce.

Led technologie je zatím dost nová a ne každý se v ní dobře orientuje. Proto jsme pro začátečníky připravili další eshop LED žárovky pásky.CZ, kde u každé led žárovky uvádíme opravdu hodně detailní popis se spoustou informací, které se Vám budou pro správný výběr led žárovky hodit.

Při výběru LED žárovky je nutné porovnávat údaj o světelném toku (počet lumenů) namísto výkonu ve wattech. Čím více lumenů, tím více světla LED žárovka dává. Občas narazíte na prodejce, kteří prodávají LED žárovky se zastaralou technologií, které mají větší spotřebu (více wattů), ale přitom méně svítí (méně lumenů) než nové technologie. Zákazník má pak falešný pocit, že kupuje silnější žárovku. Ve skutečnosti ale kupuje něco, co méně svítí a spotřebuje více energie.

Někteří prodejci uvádějí svítivost LED žárovek v porovnání s obyčejnou žárovkou. Tento údaj je velmi důležitý, ale v mnoha případech je mírně řečeno zkreslený. Je dobré si ho zkontrolovat právě přes jednotku světelného toku - lumen. Obyčejná žárovka o 25W má 230 lumenů, 40W má 407 lumenů, 60W má 710 lumenů. Pokud Vám bude někdo tvrdit, že jeho LED žárovka svítí jako 40W obyčejná žárovka, a přitom má 300 lumenů, tak lže!

Dále bychom Vás rádi pozvali do našeho e-shopu LTC-elektro.cz, který se specializuje na levné elektro zboží. Koupíte v něm například domovní bezdrátové zvonky, vysílačky, sluchátka, svítilny, batohy na notebook a množství dalšího zajímavého zboží za rozumné ceny.

Vyhledávač dle kódu
Přihlášení
Položek: 0
Hodnota: 0 Kč