ELEKTRO

Nové oddělení našeho obchodu, ve kterém prozatím najdete kvalitní LED žárovky s velmi nízkou spotřebou energie, vysokou výdrží a plnou 2 letou zárukou. Návratnost investice do našich LED žárovek je při našich cenách a vysoké ceně elektřiny otázkou několika měsíců.

Vzhledem k omezené kapacitě MKDekoru jsme pro levné elektro naprogramovali samostatný e-shop LTC-elektro.cz. Najdete tam spoustu elektro zboží za výhodné ceny, jako například bezdrátové meteostanice, digitální budíky, dětské chůvičky, multimetry ale i brašny na notebooky a mnoho dalšího.

LED žárovky Jsme přímý dovozce kvalitních, vysoce úsporných LED žárovek do ČR. LED žárovky jsou pro nás doplňkovým sortimentem, proto si je můžeme dovolit prodávat za velmi rozumné ceny. Je to náš příspěvek k lepšímu ovzduší a osobní boj proti polostátnímu molochu, který nám všem nenasytně navyšuje ceny elektřiny.

Toto oddělení našeho obchodu pro Vás budeme postupně rozšiřovat. Pokud jste náhodou dovozce nebo výrobce zajímavých elektro výrobků, neváhejte nás kontaktovat na info@mkdekor.cz, zkusíme se domluvit na spolupráci. Prosím, nenabízejte nám elektronické cigarety, ty prodávat nechceme.

Vyhledávač dle kódu
Přihlášení
Položek: 0
Hodnota: 0 Kč