Doprava a platba

Jsme internetový obchod, nikoliv prodejna. 

Zásilky zasíláme kurýrní službou, která je dodá na doručovací adresu, kterou jste vyplnili při podání objednávky. O odeslání zboží Vás budeme informat e-mailem, kde naleznete číslo balíku, pod kterým budete moci zásilku sledovat na internetových stránkách přepravce. Řidič Vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat.

Cena dopravného je 200,- Kč s DPH. Pokud je zboží zasíláno na dobírku, účtujeme k dopravnému poplatek za dobírku ve výši 50,-Kč. Žádné další poplatky jako balné a podobně si neúčtujeme.

U objednávek nad 5000,- Kč s DPH je dopravné ZDARMA.

 

Akceptujeme tři způsoby úhrady:


dobírka

platební karta nebo rychlý on-line bankovní převod - přes GoPay platební bránuplatba předem na zálohovou fakturu* - převodem na náš bankovní účet

*Dojde-li u platby předem na zálohovou fakturu, kdy pro Vás blokujeme objednané zboží, k prodlevě o více než 5 pracovních dnů po splatnosti, bude z naší strany objednávka zrušena.

 

Výše uvedené podmínky platí pro zasílání po celé České republice. Pro zaslání do jiných zemí Evropy Vás budeme informovat o aktuální ceně dopravného dle platných ceníků přepravní společnosti.

 

 

Vyhledávač dle kódu
Přihlášení
Položek: 0
Hodnota: 0 Kč